गण्डकी प्रदेश, प्रादेशिक कार्यालय पोखरा

DCS Offices
  • Generic placeholder image
    Pokhara Distribution Center

    061-520472

    061-520472

    pokhara@nea.org.np

    पोखरा 


  • Generic placeholder image
    Lekhnath Distribution Center

    061-560032

    061560032

    lekhnath@nea.org.np

    लेखनाथ, तालचोक, कास्की ।


  • Generic placeholder image
    Tanauhn Distribution Center

    065-560242

    065-560242

    tanahun@nea.org.np

    Damauli, Tanahun


  • Generic placeholder image
    Gorkha Distribution Center

    064-420477

    064-421222

    gorkha@nea.org.np

    कार्यक्षेत्रः गोरखा जिल्लाभर (आरूघाटको क्षेत्रबाहेक)


  • Generic placeholder image
    Aarughat Distribution Center

    064-410075

    064-410075

    arughat@nea.org.np

    Arughat, Gorkha


  • Generic placeholder image
    Lamjung Distribution Center

    066-521077

    066-521077

    lamjung@nea.org.np

    Besisahar, Lamjung


  • Generic placeholder image
    Syangja Distribution Center

    063-420377

    063-420377

    syangja@nea.org.np

    Syangja


  • Generic placeholder image
    Parbat Distribution Center

    067-421131

    067-421131

    parbat@nea.org.np

    Kusma, Parbat


  • Generic placeholder image
    Baglung Distribution Center

    068-520820

    068-522477

    baglung@nea.org.np

    Baglung


  • Generic placeholder image
    Myagdi Distribution Center

    069-520403

    069-521177

    myagdi@nea.org.np

    Beni, Myagdi


  • Generic placeholder image
    तातोपानी वितरण केन्द्र

    994690044

    994690044

    tatopani@nea.org.np

    स्थानः अन्नपुर्ण गाउपालिका वडा नं. ४ घराप, म्याग्दी

    लेते प्रशाखा, लेते, मुस्ताङ

     


  • Generic placeholder image
    Kawasoti Distribution Center

    078-540744

    078-540249

    kawasoti@nea.org.np

    कावासोती, नवलपुरमा अवस्थित रहेको कावासोती वितरण केन्द्रले पुर्वमा गैडाकोटदेखि पश्चिममा दाउन्नेसम्म तथ उत्तर र दक्षिणमा नवलपुर जिल्लको सिमानासम्म कार्यक्षेत्र पर्दछ ।


  • Generic placeholder image
    Manang Distribution Center

    9856035040

    N/A

    manang@nea.org.np

    Manang Distribution Center, Manang, Gandaki Province, Nepal


Check Mail

Pick up your email from anywhere!

Ebidding

Place your online bid from anywhere !