Updated Notice : लिलाम विक्री बोलपत्र (बोलपत्र नं. NEA-DDC-2083/084-01) सम्बन्धमा ।
Maintenance Schedule
Close-
लामेआहल सडकको दुवै तर्फ,मजुवा केही भाग र छुच्ची
Lekhnath Distribution Center From 2026-09-03 08:00:00 - 2026-09-03 14:00:00 -
लैनचौर DDC हुंदै सोह्रखुट्टे ओरालो, ठमेल गोल्कुपाखा, सामाखुसी रेडन पुल, कपुरधारा, दक्षिणकाली मन्दिर, रानीवारी, बाग्मती ड्राईभिङ्ग, सामाखुसी सरकारी धारा तथा आसपासका क्षेत्रहरु ।
Ratnapark Distribution Center From 2026-09-05 11:00:00 - 2026-09-05 15:00:00 -
तीनकुने तरकारी बजार, गैरीगाउँ, सिनामंगल चोक, शक्तिविनायक एरिया
Baneshwor Distribution Center From 2026-09-05 09:00:00 - 2026-09-05 14:00:00 -
गौशाला चोक, तिलगंगा आँखा अस्पताल, शम्भु मार्ग, Airport gate अगाडिको एरिया, पिङ्गलास्थान, तिलगंगा कार्गाे एरिया
Baneshwor Distribution Center From 2026-09-06 09:00:00 - 2026-09-06 13:00:00 -
छाब्दी दोभान देखि चारकुने, खकाउली, रत्यौली हुदै छाब्दी बजार सम्म र थर्पु फिडर अन्तर्गत पर्ने नेपालटार, चुदेर, हर्कपुर, बार्हबिसे, लोदा, शय्मघा, हटिया सम्म
Tanahu Distribution Center From 2026-09-02 09:00:00 - 2026-09-02 17:00:00
Notice
Highlights
View More-
Notice regarding the cancellation of the auction tender NEA-JDCS -2083/84-Lilam-01 (Jorpati DCS)
2026-09-03 Notice -
Notice for the letter of Intent (LOI) BUILDING AND PHYSICAL INFRASTRUCTURE CONSTRUCTION PROJECT
2026-09-03 Notice -
Notice of Price Bid Opening of Supply and Delivery of Single- Phase Electronic Energy Meter with Pilfer Proof Meter Box
2026-09-03 Notice -
Letter of Intent Central Workshop hetauda
2026-09-03 Notice -
Updated Notice Regarding the Auction Sale Tender (Tender No. NEA-DDC-2083/084-01)
2026-09-03 Notice -
Notice of Cancellation of Tender for Auction Sale Tender No.: NEA-GPO-2083/084-Lilami-01
2026-09-02 Notice